9 травня 1945 року виповнюється 75 років Перемоги нашого народу над фашистськими загарбниками! Великими зусиллями, з мала до велика, в єдиному пориві єдності та патріотизму, на фронтах і в тилу, наш народ захистив рідну країну від підступного, лютого ворога.

 З того дня минуло чимало часу, але серця людей різних поколінь наповнені смутком за мільйонами загиблих, радістю – від Перемоги нашого народу над агресором.

Ми завжди пишатимемося подвигом ветеранів Другої світової, які звільнили світ від загарбників забезпечив щасливе життя майбутніх поколінь, кому всі ми низько вклоняємося, дякуючи за мирне небо над нашими головами!

В цей день ми від всього серця вшановуємо ветеранів війни та згадуємо всіх тих, чиє життя обірвала одна з самих найжорстокіших війн в ХХ столітті та повертаємося в історію, вклоняючись подвигу ветеранів, а всім серцем прагнемо миру на рідній землі, що у всі часи було однією з найголовніших людських цінностей!

Безмежна вдячність всім вам за свободу рідної землі. Ваш героїзм, рішучість та непохитна відданість країні – навіки в пам`яті нашого народу!

Приклад наших дідів та прадідів, надихає сучасних воїнів боротися та перемагати, захищаючи українську землю від агресора на передовій!

Міцного здоров`я, щастя та довгих років вам, дорогі ветерани та захисники рідної землі!

Адміністрація КП НВМР «ВУВКГ»