На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», просимо, по можливості, споживачів КП НВМР «ВУВКГ» з’явитися для переукладання договорів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Для укладання або переукладання договору необхідно звернутися власнику/співвласнику або повнолітнім членам сім'ї, які зареєстровані в квартирі, до абонентського відділу підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 43, перший поверх, кабінет №20,21. з 08:00 до 17:00. (з 12:00 до 13:00 обідня перерва).

Перелік документів: (копії наступних документів потрібно мати при собі), оригінали для підтвердження:
— документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, видане у зв'язку з втратою паспорта чи у зв'язку з прийняттям громадянства України;
— довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності);
— документ, що підтверджує право власності на квартиру або право користування квартирою (будинком);
— довідку про склад сім'ї.

 Адміністрація КП НВМР «ВУВКГ»