Шановні мешканці міста!

КП НВМР «ВУВКГ», звертається на адресу споживачів, з наполегливою вимогою стабілізувати оплату послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Нажаль, в умовах карантину, навантаження на мережі водопровідно-каналізаційного господарства тільки збільшується.

Окрему увагу необхідно приділити питанню експлуатації системи водовідведення, зокрема мешканцями багатоквартирних будинків.

Такої кількості непотребу та побутового сміття, яке скидають в мережі водовідведення не бачили навіть старожили підприємства. Якість та щільність побутових відходів настільки високі, що усунення засмічень на деяких будинкових випусках та колодязях потребує навіть кілька діб.

Загалом, існуюча протягом останніх місяців ситуація, змушує підприємство працювати на межі технічних та людських можливостей.

Катастрофічний брак коштів робить все складнішим виконання цілої низки заходів для цілодобового та безперебійного забезпечення міста послугами з централізованого водопостачання та водовідведення, а також, ставить під загрозу водопостачання міста у подальшому.

Адміністрація та робітники підприємства, щиро дякують споживачам, які незважаючи на кризове становище, щомісяця сплачують рахунки за спожиті послуги.

В свою чергу, від боржників, наполегливо вимагаємо розпочати здійснювати оплату поточного споживання послуг, а стосовно врегулювання заборгованості, звернутись у відділ збуту підприємства за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 43, перший поверх, кабінет №20,21.

Також наголошуємо, що КП НВМР «ВУВКГ» з розумінням ставиться до абонентів, які через карантинні обмеження опинились у складних життєвих обставинах і не могли у повному обсязі сплачувати за спожиті послуги.

Якщо у вас накопичився борг за централізоване водопостачання та водовідведення, то ви можете скористатись послугою його реструктуризації, розділивши борг на посильний для вас термін та суми для щомісячної сплати.

В разі відсутності дій від боржників, спрямованих на зменшення заборгованості, КП НВМР «ВУВКГ» буде змушене застосувати до них радикальні заходи з примусового стягнення боргів.

Тому, просимо Вас знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання і водовідведення та потурбуватися про своїх близьких і рідних старшого віку та допомогти їм оплатити рахунки за допомогою он-лайн сервісів, що надає змогу здійснювати оплати без відвідування банків, відділення пошти, а також оплатити з будь якої карти, будь якого банку, з мінімальною комісією (1 грн.). 

https://vodokanal.04141.com.ua/page/onlajn-oplata

КП НВМР «ВУВКГ»  працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуємо усім, хто вже оплатив рахунки та зробить це у найближчий час! Ми працюємо для Вас.

       Адміністрація КП НВМР «ВУВКГ»