Дякуємо нашим споживачам, які відповідально та свідомо ставляться до роботи підприємства та, незважаючи на непросту ситуацію через карантинні заходи, сумлінно оплачують послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

КП НВМР «ВУВКГ»  було і залишається надважливим підприємством у житті міста і його жителів. В умовах карантину пріоритетним завданням для нас залишається цілодобове постачання води та відведення стоків.

Тільки завдяки Вам наше підприємство може повноцінно працювати та безперебійно постачати питну воду у Ваші домівки. Ваші оплати – це джерело коштів для придбання необхідних матеріалів, реагентів, оплати електроенергіі, тощо.

Тому закликаємо кожного споживача знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання і водовідведення та потурбуватися про своїх близьких і рідних старшого віку та допомогти їм оплатити рахунки за допомогою он-лайн сервісів, що надає змогу здійснювати оплати без відвідування банків, відділення пошти, а також оплатити з будь якої карти, будь якого банку, з мінімальною комісією (1 грн.). 

- для населення

 - для  юридичних осіб, підприємців

 Скористайтесь вказаним сервісом та допоможіть зробити це  своїм рідним та близьким старшого віку, які не завжди мають можливість виконати оплату самостійно.

Бережіть своє здоров’я та цінуйте час!

Ми працюємо для вас!