✅Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» закликає мешканців міста звернути увагу на важливий момент: оплата своїх рахунків за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
✅У зв’язку із боротьбою з COVID 19, закликаємо кожного мешканця міста залишатися вдома, однак своєчасно сплачувати рахунки за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
‼Зробити це дуже просто! На головній сторінці нашого сайту є сервіс миттєвої оплати рахунку за спожиті послуги – Приват24 (з мінімальною комісією 1 грн.), перейшовши за посиланням
Платежі враховуються миттєво, до оплати приймаються картки будь-яких банків України на однакових умовах.
‼Згідно ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 5 липня 2019 року № 690 п.41.6 виконавець має право обмежити (припинити) надання послуг у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом.
‼По закінченню обмежень щодо карантину, КП НВМР «ВУВКГ» має намір формувати перелік абонентів-боржників, які будуть обмеженні від послуг водопостачання/водовідведення.
‼Мережа водопроводу та каналізації є критично важливою інфраструктурою, відіграє одну із ключових ролей у охороні здоров’я та її постійна доступність є важливою умовою підтримки особистої гігієни.
Дякуємо за порозуміння.