Нагадуємо нашим споживачам про важливість своєчасно та у повному обсязі сплачувати за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення і дякуємо тим, хто робить це регулярно. Від цього залежить надійність роботи систем водозабезпечення та каналізування міста в цілому.

Кошти, які надходять від мешканців та підприємств міста, витрачаються на ремонт і підтримання у належному стані виробничого устаткування, придбання реагентів для очистки води та стоків, паливно-мастильних матеріалів.

Заборгованість абонентів –  основна причина того, що підприємство не може погасити власні борги за спожиту електроенергію перед Постачальником.

У випадку, якщо підприємство опиниться в борговій ямі через неможливість оплатити рахунки за спожиту електроенергію, від призупинення централізованого водопостачання страждатимуть абсолютно усі абоненти.

Звертаємось до наших споживачів з проханням вчасно та у повному обсязі сплачувати рахунки за послуги централізованого водопостачання та водовідведення, адже не сплачені рахунки ставлять під загрозу роботу систем життєзабезпечення міста.

Нагадуємо, що сплатити рахунки за послуги централізованого водопостачання та водовідведення ви можете швидко та зручно, не витрачаючи свій час на походи до банків та очікування у черзі, на нашому сайті:

- для населення:

https://vodokanal.04141.com.ua/page/onlajn-oplata

- для юридичних осіб, підприємців:

https://vodokanal.04141.com.ua/page/juridichni-osbobi

Бережіть своє здоров’я та цінуйте час!