Шановні споживачі.

Повідомляємо Вас, що Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189–VIII, із внесеними змінами, визначена плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, із здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води ( у разі їх наявності у будівлі споживача), а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальним договором (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньо будинкових систем водопостачання та водовідведення).

До абонентської плати включено: заробітна плата  працівників відділу збуту, єдиний соціальний внесок, амортизація, витрати на утримання основних засобів, послуги банків та інших установ з приймання платежів, витрати на оплату інформаційних послуг, витрати на виготовлення  розрахункових документів та оплату канцтоварів, витрати на паливно-мастильні матеріали.

Керуючись вимогами вищевказаного Закону, комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» з 11 жовтня 2021 року наказом по підприємству №334 затверджено абонентську плату за індивідуальними договорами для всіх груп споживачів в розмірі:

 

- за послуги з централізованого водопостачання – 12,00 грн. з ПДВ;

- за послуги з централізованого водовідведення – 12,00 грн. з ПДВ.

 

В зв’язку з тим, що абонентська плата вводиться з 11.10.2021 року – нарахування за жовтень місяць для всіх груп споживачів становитиме в розмірі:

 

- за послуги з централізованого водопостачання – 7,74 грн. з ПДВ;

- за послуги з централізованого водовідведення – 7,74 грн. з ПДВ.

 

Крім того, повідомляємо, що плата за абонентське обслуговування розраховується не за обсяги спожитих послуг, а в розрахунку на 1 особовий рахунок в місяць.

Розрахунковим періодом для оплати є календарний місяць. Термін оплати аналогічний послугам з централізованого водопостачання та водовідведення – до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

З метою зменшення витрат споживачів на сплату комісії за послуги фінансових установ при оплаті рахунків, встановлено порядок при якому кошти за абонентське обслуговування  і послуги централізованого водопостачання та водовідведення приймаються на один банківський рахунок. В разі не повної оплати, першочергово розноситься оплата за абонентське обслуговування, а потім платіж розподіляється на послуги  з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення.

Для зручності споживачів, плата за абонентське обслуговування буде виведена в єдиній квитанції.

 

Адміністрація .