По вулиці Героїв Майдану проводитиметься ремонт каналізаційних мереж.

У Новограді-Волинському в центральній частині міста проводитимуться роботи з капітального ремонту каналізаційних мереж, тому за деякими адресами буде обмежене водопостачання та водовідведення, з можливим відновленням у вечірній (нічний) час.

Здійснюватиметься капітальний ремонт каналізаційної мережі на вулиці Героїв Майдану у кілька етапів (3 ділянки ремонту). Перша ділянка ремонту каналізаційної мережі розташована вздовж проїзної частини вказаної вулиці від прохідної Новоград-Волинського хлібзаводу по вул. Героїв Майдану 10 , до житлового будинку №14. Роботи по першій ділянці планується проводитись з 09 по 15 грудня 2021 року, детальніше про терміни обмеженого водопостачання та водовідведення можна буде уточнити під час проведення робіт безпосередньо у виконавців. Також просимо споживачів у період виконання робіт не використовувати внутрішньобудинкові каналізаційні мережі.

Також інформуємо, що вказані ремонтні роботи проводитимуться ТОВ «Українські Санаційні Технології» методом санації (тобто без пошкодження верхнього шару дорожнього покриття)

Адміністрація КП НВМР «ВУВКГ»