Увага!
20 серпня 2021 року набув чинності Закон України 1657- IX від 15.07.2021 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж”.
  Пунктом 12 даного Закону скасована заборона на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни.
 Таким чином, згідно із Законом, заборона на відключення від централізованого водопостачання або централізованого водовідведення споживачів, які мають заборгованість, діятиме тільки в тих областях, де встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
  Так як м.Новоград-Волинський з 23.12.2021р знаходиться в «жовтій зоні», заборона щодо відключення через заборгованість скасована!
 Звертаємось до кожного мешканця міста – з метою недопущення припинення надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення своєчасно здійснюйте оплату послуг!