Шановні споживачі !

         Колектив КП НВМР «ВУВКГ» працює 24/7 для безперебійного забезпечення мешканців міста послугами з централізованого водопостачання та водовідведення. Підприємство забезпечене основними реагентами для очистки води на тривалий період, закуплено та встановлено дизельний генератор, який у разі виникнення надзвичайної ситуації дозволить забезпечити місто централізованим водопостачанням  з тиском 1 Бар, проводяться ремонтні роботи  головної каналізаційної насосної станції. Для стабільної роботи підприємства затрачаються матеріальні ресурси, електроенергія. До речі, вартість електроенергії яку отримує підприємство в рази більша від вартості за якою купують мешканці міста, а саме: вартість електроенергії для підприємства складає 5,62грн за 1 кВт, тоді коли побутовий споживач сплачує  за 1 кВт – 1,44 грн. Враховуючи збільшення вартості затрат, які несе підприємство для підготовки та подачі води, очищення стоків пропорційно збільшується і вартість послуги, яку надає підприємство. На даний час ціни суттєво зросли на паливно-мастильні матеріали, реагенти  та інші матеріали і запчастини, тому підприємство змушене було направити розрахунки затрат підприємства для їх фіксування.

         27.04.2022  виконавчий комітет міської ради розглянув розрахунки затрат підприємства для  встановлення тарифу на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та ухвалив рішення про застосування тарифу на централізоване водопостачання - 24,43 грн/м3 з ПДВ, на  централізоване  водовідведення - 35,10 грн/м3  з ПДВ через 10 днів після закінчення військового стану в країні.  Наразі вартість послуг залишається на попередньому рівні, для тих хто отримує виключно послугу з водопостачання вартість 1 м3 води складає 19,09 грн. Хто отримує дві послуги із водопостачання та водовідведення вартість разом становитиме 44,71 грн за 1 м3.

            Хочемо звернути увагу, що навіть при новому тарифі вартість 1 літра води становитиме 2,5 коп, а очищення 1 літра стоків – 3,5 коп. Фактично  1 літра води подана підприємством споживачу у 60 разів дешевше коштує від води, яку купується у питній ласці (1 л – 1,50 грн).

         Сподіваємось на порозуміння та разом з Вами крокуємо до ПЕРЕМОГИ!